Kallid sõbrad!
Jõulud on peagi käes ning varsti saabub ka Uus Aasta, mis toob kaasa uued võimalused ja saavutused. Lõppeval aastal on aga täie õigusega oma kindel aukoht meie klubi ajaloos ja meie südames. See ei olnud kerge, aga see oli õnnelik. Meie tähistasime oma esimese aastapäeva ja saime vaieldamatuks liidriks. Meie peres hakkasid kasvama väiksed tähed ja “sündisid“ uued lapsed. Meie kasvame ja laieneme. Meid on juba palju. Meist räägitakse Eestis ja välismaal.
Me usume, et tulev aasta saab veel paremaks. Meiega on ju meie tulevik – meie lapsed. Meiega on ju meie olevik – meie noormehed. Meiega on ju kõik Teie – meie armsad lapsevanemad, spordihaiged, jalgpallifännid.
Rõõmsaid Jõule ja Head Uut Aastat! Mängige jalgpalli! Hoidke pöialt Lokomotivile!
Teie Loko.


